SvS MEKATRONİK, yenilikçi yaklaşımıyla, endüstri 4.0 teknolojisi ile, bünyesinde bulunan mühendis ve kalifiyeli personel kadrosuyla aşağıdaki hizmetleri vermektedir.  

Gelişen ve değişen dünya ile endüstri 4.0 ile yetiştiriciye bol kazançlı ve tüketiciye sağlıklı gıda tüketebilmek için kümesinizi otomasyon sistemleri ile sağlık kontrolü altına almaktayız.

Mekanik Sistem  tasarımlarını kendi bünyemizde yaptığımız, yenilikçi, teknolojik, verimli, kullanım kolaylığı sağlayan, ergonomik makinalar üretmekteyiz.  

Konveyör, her hangi bir malzemeyi havadan veya yerden taşımaya yarayan ayrıca  kapalı devre çalışan devamlı aktarma mekanizmasına denir.​ Konveyörlerin hareketi motor gücü, insan gücü ve yer çekimi kuvveti ile sağlanabilir. Taşıma malzemesi olarak; Pvc Bantlı, Modüler Bantlı, Zincirli Konveyör,  Avare Rulolu Konveyör vb. kullanılmaktadır.

Ürüne özel işlemlerin gerçekleştirildiği talaşlı imalat bölümümüzde geniş işleme parkurumuzda yüksek performanslı ürünler üretilmektedir.

Kaynak

Çalışmaları

 Gazaltı Kaynağı

Argon (TIG) Kaynağı
​Elektrik Ark Kaynağı

Alüminyum Kaynağı

Özel Tasarım

Danışmanlık

Ar-Ge ve Proje Departmanları, istek ve ihtiyaçlarınıza cevap verecek optimal çözümleri üretmek için birlikte hareket edip, size özel tasarım ve projeler  geliştirilir.

Kaynak 

Çalışmaları

  Gazaltı Kaynağı
Argon (TIG) Kaynağı
Elektrik Ark Kaynağı
Alüminyum Kaynağı
 

Kümes Otomasyonu

Kümes çiftliğinde bulunan canlı hayvanlarda, her bir hayvanın tek tek bölmelerden geçirilerek ağırlığının tartılmasını, temassız sıcaklık ölçer ile vücut ısılarının ölçülmesini, her hayvana aynı dozaj da ilacın püskürtülmesini ve bu verileri yetiştiricilerin kılavuzlarındaki değerler ile karşılaştırarak hasta olma ihtimali olan hayvanların işaretlenmesini sağlayan otomatik sağlık testi sistemini geliştirmekteyiz.

 
 

Özel Talaşlı

İmalatlar

Makinalar

Cnc Hassas Bobin Sarma Makinesi

 
Konveyör, her hangi bir malzemeyi havadan veya yerden taşımaya yarayan ayrıca  kapalı devre çalışan devamlı aktarma mekanizmasına denir.​ Konveyörlerin hareketi motor gücü, insan gücü ve yer çekimi kuvveti ile sağlanabilir. Taşıma malzemesi olarak; Pvc Bantlı, Modüler Bantlı, Zincirli Konveyör,  Avare Rulolu Konveyör vb. kullanılmaktadır.

Konveyör ve Otomasyon Sistemleri

 

Delik Delme ve Kılavuz Çekme Makinesi

ENDÜSTRİYEL ULTRASONİK DEZENFEKSİYON VE NEMLENDİRME CİHAZI

  • Ölçüler : 350X150X555mm

  • Damla çapı : 3 - 5 nanometre

ÖZEL TASARIMLAR 

SvS Mekatronik'in Ar-Ge ve Proje Departmanları, istek ve ihtiyaçlarınıza cevap verecek optimal çözümleri üretmek için birlikte hareket edip, size özel geliştirdikleri tasarım ve projelerden benzersiz sonuçlar alır...

Mikro Dozajlama Sistemi

Dezenfeksiyon Cihazı

De-Monte Otomatik Halı Yıkama Makinası

Sarım Makinası

Meyve-Sebze Öğütme Makinası

Basınç Tankı

 

 © 2018 SVS MEKATRONİK MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIK MAKİNA ARAŞTIRMA GELİŞTİRME SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.

info@svsmekatronik.comEge Üniversitesi Kampüsü, EBİLTEM Binası, 35100 Bornova / İzmir

  • Heyecan Sosyal Simge
  • Facebook Sosyal Simge
  • SVS Linkedin Hesabı
  • SVS Instagram Hesabı
  • Siyah YouTube Simgesi