Engineering Sketch

Özel Makina Tasarım ve İmalat

AR-GE
Ultrasonikli Ortam Dezenfeksiyon Cihazları
Laboratuvar Cihazları
Bobin Sarma Makinaları

svsmekatronik farklı sektörlerin değişen zorluklarına donanımlı ve uzman mühendislik ekibiyle yanıt vermektedir. Montaj Tasarımı ile riski azaltma bilgimizi arttırıyoruz. En akıllı ve en iyi çözümü bulabilmek amacıyla yeni teknoloji arayışına devam ediyoruz.

 

Ürünler

İyinin de İyisi

Mikro Dozajlama Sistemi

Dozajlama Sistemleri

Mikro dozaj esas olarak bir reçete bazında üretim sistemidir. Birden fazla malzemenin değişik oranlarda dozajlandığı ve helezon veya diğer sistemlere aktarıldığı prosesler için uygun bir çözümdür. Otomatik sistemlerde dozajlanacak ham maddeler bir besleme ekipmanı ile tartı kefesine aktarılır. 

   

   Sistem, otomasyon yazılımı sayesinde operatörün gireceği reçeteye uygun olarak malzemeleri teker teker tartar ve prosese iletir.

Gerçekleştirdiğimiz sistemler müşteri istek ve ihtiyaçları doğrultusunda konusunda uzman SVS MEKATRONİK mühendisleri tarafından dizayn edilir ve projelendirilir. Kapasite, hassasiyet, malzeme özellikleri, ortam koşulları gibi değişkenler sistemin dizaynına temel teşkil eder. Satış sonrası hizmetlerle müşterilerimizin üretimlerinin sürekliliği garanti altına alınmaktadır.

Ortam Dezenfeksiyon Cihazları

IOT Bluetooth Mobil Uygulamalı Cihazlar
Araç İçi Başlıklar Dezenfeksiyon Cihazları
Endüstriyel Ortam Dezenfeksiyon Cihazları

Ultrasonik Ortam Dezenfeksiyon Cihazı
dezenfektan solüsyonu aerosolize ederek havada asılı kalmasını, ve bu esnada havadaki patojen yüklü damlacıklara temas ederek bu patojenleri etkisiz hale getirmesini sağlar. Aynı zamanda dezenfektan aerosolleri, ortamdaki yüzeylere de inecek ve eğer varsa bu yüzeylerdeki patojenleri de etkisiz hale getirecektir.

Bobin Sarma Makinesi

Özel Bobin Sarıcı Tasarımı

CNC (Computer Numerical Control) Bobin Makinelerini tasarlar ve üretiriz. Mekaniği tasarlıyoruz, elektroniği tasarlıyoruz, işlemci aygıt yazılımını geliştiriyoruz ve onu kontrol etmek için hmi yazılımı yazıyoruz. Araştırma ve geliştirme, üretim, otomasyona ihtiyaç duyan görevleri yerine getirmek için benzersiz yeni makinelerin tasarımlarını ve imalatını yapmaktayız.

Laboratuvar Cihazları

Çeker Ocak
Bİyolojik Kabin
Çalkalamalı İnkübatör
Orbital Shaker

Laboratuvar Satış ve Bakım Desteği

 

SvS MEKATRONİK

Abonelik Formu

0531 942 81 61

Ege Üniverstesi Bilim-Teknoloji Uygulama ve Araştırma Merkezi EBİLTEM Binası 35100 Bornova/İzmir, Turkey

  • Google Places
  • Instagram
  • YouTube
  • Facebook
  • LinkedIn

©2021, svsmekatronik tarafından Wix.com ile kurulmuştur.